• w dniu 21 października 2016r. odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci przygotowały krótką część artystyczną. Recytowały wiersze ,,Mam 3 latka", ,,Wpadła gruszka do fartuszka", ,,Ola i liście", ,,Zabawki". Zaśpiewały również piosenki
    Relacja 2016-11-13, 13:15 | autor: Mirona Barańska
  • ,,Moje bezpieczeństwo na drodze, w przedszkolu i w domu" pod takim hasłem odbywał się w naszym przedszkolu konkurs plastyczny, którego celem było sprawdzenie wiedzy przedszkolaków z zakresu odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach oraz utrwalenie
    Relacja 2016-11-03, 19:56 | autor: Mirona Barańska
  • Celem przeprowadzonych we wszystkich grupach zajęć było kształtowanie postaw prozdrowotnych czyli zapoznanie dzieci z zasadami zdrowego i racjonalnego odżywiania.Wspólnie z rodzicami dzieci wykonały szaszłyki owocowe soki oraz kanapki.
    Relacja 2016-11-03, 19:31 | autor: Mirona Barańska
  • W minionym tygodniu dzieci z najstarszych grup poznały znaczenie warzyw i owoców dla zdrowia. Podczas zajęć praktycznych przygotowały kanapki, szaszłyki owocowe i sałatki.
    Relacja 2016-10-16, 18:01 | autor: Mirona Barańska
  • Wrzesień był wyjątkowo ciepłym miesiącem, dlatego też zachęcił on przedszkolaków do wielu wycieczek i spacerków.
    Relacja 2016-10-10, 19:33 | autor: Mirona Barańska