• W grupie dzieci 5 letnich odbyła się wizytacja Państwowego Inspektora Sanitarnego z Jarocina, koordynatora do spraw oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia w celu oceny realizacji Projektu ,,Bądźmy zdrowi-wiemy, więc działamy". W podsumowaniu programu odbyły się zawody
    Relacja 2016-06-12, 17:31 | autor: Mirona Barańska
  • W sobotę 4 czerwca w amfiteatrze w Żerkowie odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Publiczne Przedszkole w Żerkowie pod patronatem Gminy Żerków i Biblioteki Publicznej w Żerkowie.
    Relacja 2016-06-07, 00:36 | autor: Mirona Barańska
  • Ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich dzieci. Już od rana odbywały się wesołe konkurencje,tańce aż wreszcie przybył oczekiwany gość Scooby Doo. Było bardzo wesoło a każda z grup otrzymała prezenty niespodzianki.
    Relacja 2016-06-06, 22:14 | autor: Mirona Barańska
  • Już po raz kolejny odbył się naszym przedszkolu konkurs recytatorski, którego celem było: propagowanie literatury dziecięcej,dostarczanie dzieciom doznań estetycznych jak i wyszukiwanie recytatorskich talentów.
    Relacja 2016-06-06, 19:29 | autor: Mirona Barańska
  • 10.05.2016r. w Cielczy odbył się IV Powiatowy i XII Gminny Przegląd Zespołów Tanecznych.Po raz pierwszy wzięły w nim udział dzieci z naszego przedszkola. Do udziału w konkursie przygotowała je pani I.Janiszewska, która prowadzi w naszej placówce zajęcia
    Relacja 2016-05-22, 21:57 | autor: Mirona Barańska