• Z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci z naszego przedszkola miały okazję pobawić się na dmuchanym zamku. Przedszkolny ogród zamienił się w bajeczny kolorowy plac. Uśmiech w tym dniu nie schodził z dziecięcych twarzy. Było super!
    Komunikat 2014-07-13, 23:00 | autor: Mirona Barańska
  • 26 maja jest dniem zarezerwowanym w kalendarzu dla mam. W tym dniu dzieci zaprosiły swoje mamy do wspólnego świętowani.Dzieci pod opieką pań przygotowały program, na który złożyły się wierszyki , piosenki , tańce oraz przedstawienie. Mamy nie kryły wzruszenia
    Komunikat 2014-07-13, 21:36 | autor: Mirona Barańska
  • Jak co roku przykicał do nas miły gość-Zajączek. Dzieci bardzo na niego czekały. Zostawił prezenty pod krzaczkami, za piaskownicą, obok drzewa. Och ile było radości, kiedy dzieci zauważyły pyszne słodkości.
    Komunikat 2014-07-13, 20:37 | autor: Mirona Barańska
  • Jak przystało na prawdziwy bal wszystkie dzieci w tym dniu przyszły w pięknych, kolorowych kostiumach.Wesoła muzyka i tańce przeplatane były konkursami i zabawami.
    Relacja 2014-03-18, 17:09 | autor: Mirona Barańska
  • Z okazji Święta Babci i Dziadka mali artyści przygotowali specjalny repertuar składający się z wierszy, piosenek, tańców oraz krótkich inscenizacji. Wszystko po to, aby wyrazić Babciom i Dziadkom podziękowanie za ich dobroć. Goście z dumą patrzyli na swoje
    Relacja 2014-03-16, 17:04 | autor: Mirona Barańska