• Na zaproszenie nauczycielki p.I.Janiszewskiej przybyli do naszego przedszkola policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Podczas spotkania przedszkolacy dowiedzieli się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu
    Relacja 2014-11-15, 22:23 | autor: Mirona Barańska
  • Najstarsza grupa dzieci z naszego przedszkola gościła w pobliskiej piekarni.Dzieci zobaczyły specjalne maszyny do mieszania, obserwowały pracę piekarzy. Na zakończenie wizyty każdy został obdarowany słodkim upominkiem. Było ,,pysznie"
    Relacja 2014-11-15, 22:15 | autor: Mirona Barańska
  • Starszaki z grupy p.M.Pawlaczyk odwiedziły Straż Pożarną. Dzieci dowiedziały się wielu informacji dotyczących pracy strażaków, a także kształtowały właściwości zasad zachowania w miejscach publicznych.Obejrzały również wyposażenie wozów strażackich.
    Relacja 2014-11-15, 22:13 | autor: Mirona Barańska
  • 01.10.2014r. nasze przedszkolaki oglądały przedstawienie pt.,,Zuzia w zaczarowanej krainie''
    Relacja 2014-11-15, 22:09 | autor: Mirona Barańska
  • Jak każdego roku dzieci z naszego przedszkola przyłączyły się do akcji sprzątania świata,która miała na celu przybliżenie społeczeństwu konieczności dbania o naszą planetę.
    Relacja 2014-11-15, 22:06 | autor: Mirona Barańska