• Przyjemną niespodziankę i wielką radość sprawił przedszkolakom Burmistrz Żerkowa mgr inż. Jacek Jędraszczyk, przekazując na ręce p.dyr K.Hałas tablicę interaktywną.Posłuży ona do wzbogacenia każdego rodzaju zajęć przedszkolnych, gier, zabaw i uroczystości.
    Relacja 2014-11-15, 22:42 | autor: Mirona Barańska
  • Tym razem starszaki z grupy p.M.Pawlaczyk wybrały się na wycieczkę do gabinetu stomatologicznego.Celem tej dydaktycznej wycieczki było przede wszystkim przełamanie obawy przed wizytą u stomatologa, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych.
    Relacja 2014-11-15, 22:36 | autor: Mirona Barańska
  • Na kolejną wycieczkę dzieci z oddziału IV wybrał się na pocztę gdzie miały okazję przyjrzeć się z bliska pracy urzędników pocztowych. Wycieczka okazała się bardzo interesująca, a dzieci wracały do przedszkola z bagażem miłych wrażeń.
    Relacja 2014-11-15, 22:34 | autor: Mirona Barańska
  • "Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć..." o czym dowiadywały się Nasze przedszkolaki, podczas wizyty pani higienistki stomatologicznej w naszym przedszkolu.Dzieci z uwagą obserwowały prezentację prawidłowego mycia ząbków.
    Relacja 2014-11-15, 22:32 | autor: Mirona Barańska
  • Nasze nowe maluszki stały się pełnoprawnymi przedszkolakami. W obecności rodziców i swoich pań uroczyście złożyły swoje pierwsze ślubowanie.Pani dyrektor czarodziejskim ołówkiem, dokonała pasowania, po którym dzieci otrzymały symboliczne dyplomy i
    Relacja 2014-11-15, 22:29 | autor: Mirona Barańska