Pozaprzedszkolny konkurs plastyczny

,,Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki"- taki tytuł nosił konkurs plastyczny zorganizowany przez naszą placówkę dla dzieci z pobliskich przedszkoli i szkół podstawowych.
Konkurs adresowany był do dzieci 3-, 4-, 5- i6-letnich.
Celem konkursu było: rozwijanie wyobraźni twórczej poprzez wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych, kształcenie estetycznych przeżyć dzieci, rozwijanie sprawności manualnych, tworzenie sytuacji sprzyjających przeżywaniu piękna i bogactwa przyrody, promowanie wśród dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych polegającym na regularnym spożywaniu owoców i warzyw.

W konkursie wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej w Żerkowie, Szkoły Podstawowej w Komorzu Przybysławskim oraz z Oddziału Przedszkolnego w Raszewach.
Wszystkim dzieciom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy pięknych prac oraz składamy podziękowania za udział w naszym konkursie.
Laureatom zostaną przesłane pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Relacja 2016-11-21, 17:40 | autor: Mirona Barańska